Informacje ogólne

Od początku naszej działalności prowadzimy profesjonalny serwis i obsługę handlową z zakresu systemów informatycznych. Podobnie jak w dziedzinie telekomunikacji i systemów zabezpieczeń stawiamy na wyszkoloną kadrę pracowników, którzy posiadają certyfikaty światowych renomowanych firm IT. To właśnie wiedza i doświadczenie pozwalają dopasować naszą ofertę do Państwa potrzeb, tak aby powstało spójne rozwiązanie zwiększające wydajność i skuteczność przedsiębiorstwa.

Powierzając nam opiekę nad infrastrukturą informatyczną w firmie zyskują Państwo nie tylko wiedzę i doświadczenie naszego zespołu a także oszczędzają Państwo czas i wydatki związane ze stałymi kosztami zatrudnienia informatyka. Szczegółową ofertę współpracy przygotowujemy indywidualnie dostosowując do potrzeb i możliwości finansowych naszych klientów.


W zakresie stałej i doraźnej obsługi informatycznej oferujemy:
• okresowy przegląd i modernizację sprzętu komputerowego
aktualizację użytkowanych systemów i oprogramowania
doradztwo w doborze sprzętu i oprogramowania
szkolenia użytkowników
sprzedaż i dostarczanie materiałów eksploatacyjnych
projektowanie, budowę i modernizację sieci komputerowych
sieci LAN, WAN, VPN, bezprzewodowe Wireless (WiFi)
instalacja, konfiguracja i nadzór serwerów
pomoc w wyborze dostawcy Internetu, urządzeń dostępowych i ich konfiguracji
• doradztwo i pomoc w rejestracji domeny (adres internetowy), założeniu poczty i   strony www
wdrożenie systemów wspomagających zarządzanie


Prowadzimy również sprzedaż markowego sprzętu komputerowego dla firm. Głównym naszym atutem jest selekcja podzespołów względem jakości oraz rozsądnej ceny. Specjalizujemy się również w sprzedaży gotowych zestawów komputerowych, oprogramowania, serwerów oraz urządzeń peryferyjnych.

Powyższa oferta to tylko część tego, co możemy Państwu zaproponować. Każda firma ma inne potrzeby, więc do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. To co robimy jest naszą pasją i dlatego każdy kolejny projekt  jest dla nas najważniejszy.