Aktualności

03 kwiecień 2017
Alcatel - Lucent Enterprise
Po odbyciu zaawansowanych szkoleń technicznych oraz handlowych, dnia 3 kwietnia 2017 roku firma Delta-Telkom uzyskała certyfikat akredytowanego partnera Alcatel-Lucent, będącego czołowym producentem rozwiązań teleinformatycznych klasy Enterprise.
więcej
09 marzec 2016
Fibrain DATA
W Dniu 9 marca 2016 roku firma DELTA TELKOM uzyskała certyfikat autoryzowanego projektanta systemu FIBRAIN DATA. Dokument ten uprawnia oraz potwierdza kwalifikacje do wykonywania projektów systemu okablowania strukturalnego FIBRAIN DATA
więcej
26 luty 2016
AirSense Stratos
Z dumą oświadczamy iż firma DELTA TELKOM uzyskała certyfikat autoryzowanego instalatora systemu ultraczułej  laserowej detekcji dymu - Stratos. Autoryzacja uzyskana została w dniu 26 lutego 2016 roku i została wystawiona przez firmę AirSense technology. Autoryzacja ta upoważnia firmę DELTA TELKOM do montażu, programowania, konserwacji i serwisu detektorów stratos i akcesoriów tej firmy.
więcej
23 wrzesień 2015
AutoID
Firma DELTA TELKOM uzyskała w dniu 23 września 2015 roku certyfikat handlowy AutoID z zakresu automatyczna identyfikacja - kompetencje sprzedażowe. Certyfikat pokazuje iż firma DELTA TELKOM posiada wysokie kompetencje w handlu w dziedzinie IT.
więcej
14 luty 2014
SimTec System
W dniu 14 lutego 2014 roku firma DELTA TELKOM uzyskała certyfikację firmy SimTec dotyczącą sieciowych systemów monitoringu HD, w tym doboru sprzętu, konfiguracji i instalacji.
więcej
10 luty 2012
Status PLUS
Rok 2012 przynosi wiele zmian zarówno w sieci partnerskiej Siemens Polska, jak również w sferze nowo oferowanych produktów, które wpływają na efektywność funkcjonowania przedsiębiorstwa.
więcej
01 luty 2012
SIEMENS SOCA Unified Communications
Z dumą i satysfakcją informujemy, że w tym  miesiącu  nasi pracownicy pomyślnie przechodzą kolejny proces certyfikacyjny związany ze sprzedażą systemów Zunifikowanej Komunikacji firmy Siemens.
więcej
01 grudzień 2011
Podpisanie znaczącej umowy
Z przyjemnością chcielibyśmy Państwa zawiadomić o podpisaniu znaczącej umowy z jedną z największych instytucji państwowych na terytorium śląska. Umowa dotyczy obsługi serwisowej w zakresie sprzętu IT oraz infrastruktury sieciowej w łącznie jedenastu lokalizacjach na terenie województwa śląskiego.
więcej
28 czerwiec 2011
Certyfikat systemów alarmowych SATEL

Uzyskanie certyfikatu z zakresu montażu i programowania systemów alarmowych SATEL  jest potwierdzeniem w pełni profesjonalnego podejścia do klienta i oferowanej usługi oraz gwarancją pewnej inwestycji z zakresu systemów zabezpieczeń.

więcej
13 styczeń 2011
Międzynarodowy certyfikat SOCA SIEMENS

Kolejny nasz pracownik uzyskał międzynarodowy certyfikat przyznawany przez firmę SIEMENS, certyfikat SOCA jest potwierdzeniem wysokich standardów, jakie firma SIEMENS stawia swoim partnerom serwisowym i handlowym.

więcej
10 październik 2010
Realizacja dużego projektu IP

Kolejna Grupa Kapitałowa wprowadziła nasz projekt telekomunikacyjny. Połączyliśmy pięć oddziałów Grupy w jednolity w pełni elastyczny system telekomunikacyjny. Wynikające z tego projektu znaczne oszczędności Grupa przeznaczyła na budowę nowej infrastruktury IP.

więcej
08 styczeń 2009
Przedsięborstwo FAIR PLAY 2008

DELTA TELKOM kolejny raz uzyskuje certyfikat Przedsiębiorstwo FAIR PLAY 2008. "Przedsiębiorstwa Fair Play" to firmy, które na co dzień respektują wartości etyczne i wzorowo wywiązują się ze swoich zobowiązań zarówno wobec klientów jak i dostawców. Firmy te wyróżniają się zespołem zaangażowanych, kreatywnych i zadowolonych ze swojego miejsca pracy ludzi. Dla "Przedsiębiorstw Fair Play" społeczna odpowiedzialność biznesu, wrażliwość społeczna i dobroczynność mają zupełnie inne, niż przyjęte granice.

więcej
04 styczeń 2008
Przedsięborstwo FAIR PLAY 2007
DELTA TELKOM uzyskała certyfikat Przedsiębiorstwo FAIR PLAY 2007.Program "Przedsiębiorstwo Fair Play" działający od 1998 r. ma na celu promowanie rzetelnych i etycznych firm w Polsce, które deklarując swój udział w programie i poddając się całorocznemu procesowi weryfikacji są w stanie spełnić wszystkie wymogi regulaminowe wykazując uczciwość i wierność zasadom "fair play" w biznesie.
więcej
06 listopad 2007
PLATINIUM PARTNER SIEMENS
Z dumą informujemy, iż DELTA TELKOM po raz kolejny z rzędu została uznana przez Siemens Enterprise Communication za najlepszą firmę Partnerską w Polsce utrzymując w posiadaniu status PLATINUM PARTNER SIEMENS.
więcej
01 październik 2007
Najlepsze wyniki w sprzedaży
Szanowni Państwo, miło nam poinformować, że po raz drugi z rzędu DELTA TELKOM została najlepszym Autoryzowanym Partnerem Siemens Enterprise Communication w Polsce pod względem wartości sprzedaży systemów telekomunikacyjnych HiPath utrzymując pozycję lidera.
więcej
01 październik 2006
I miejsce w sprzedaży HiPath
Szanowni Państwo, miło nam poinformować, że DELTA TELKOM  została najlepszym Autoryzowanym Partnerem Siemens Enterprise Communication w Polsce pod względem wartości sprzedaży systemów telekomunikacyjnych HiPath.
więcej
04 styczeń 2003
Solidna Firma 2002
Po pozytywnej trzyetapowej weryfikacji dokonanej przez ekspertów, konsumentów i partnerów gospodarczych DELTA TELKOM uzyskała tytuł Solidna Firma 2002 programu gospodarczo konsumenckiego BIAŁA LISTA. Dziękujemy wszystkim naszym partnerom za zaufanie jakim nas obdarzają.
więcej