O nas


Profesjonalna oraz kompleksowa obsługa każdego Klienta, począwszy od analizy jego wymagań i potrzeb, poprzez przygotowanie koncepcji projektów technicznych, na dostawie oraz uruchomieniu gotowego rozwiązania kończąc. – tak oto przedstawia się główna oś działalności Delta Telkom.


Kim jesteśmy?
 
Jesteśmy firmą, dla której nieustanny rozwój oraz wsparcie innowacyjnych projektów branży technicznej, to cele nadrzędne. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, wykorzystujemy najnowsze osiągnięcia techniki, które pozwalają usprawnić funkcjonowanie naszej firmy, zwiększając jednocześnie jej wydajność oraz zyski. 
 
Obecnie, ponad 20 lat obecności Delta Telkom na rynku informatycznym oraz telekomunikacyjnym, przygotowało nas na realizację projektów dla najbardziej wymagających Klientów. Nowatorskie rozwiązania, które znajdą Państwo w naszej ofercie, powstały z myślą o zapewnieniu wszechstronnej obsługi zarówno dla małych i średnich przedsiębiorstw, jak i dla oddziałów korporacji, które dysponują swoimi sieciami telekomunikacyjnymi. 
 
Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest fakt, że tworzone przez nas narzędzia oparte są jedynie na sprawdzonych produktach światowych producentów sprzętu i oprogramowania z branży teleinformatycznej, telekomunikacyjnej oraz z branży zabezpieczeń (m.in.: Extreme, Huawei, Alcatel-Lucent Enterprise czy HIKVISION). 
 
Kadra
 
Nasi pracownicy to wyspecjalizowana kadra inżynierów, która pozostaje do dyspozycji Klienta w czasie całego cyklu życia projektu. Co więcej, zapewniamy wsparcie teoretyczne oraz przygotowanie prezentacji z zakresu możliwości wykorzystywania najnowszych technologii.
 
Profesjonalne zaplecze techniczne

Zdalna diagnostyka, dostępna za pośrednictwem naszego centrum teleserwisowego, pozwala na szybkie wykrycie oraz eliminację powstałych usterek, dzięki czemu nasz Klient nie ponosi kosztów związanych z serwisem bezpośrednim.
Nasze bogato wyposażone zaplecze techniczne (tzn. magazyn części zamiennych oraz specjalistyczne urządzenia do diagnostyki) umożliwia nam na dostarczenie Klientom jednych z najlepszych i najkorzystniejszych rozwiązań teleinformatycznych na rynku.