Nasi Partnerzy

Unify
Firma Unify (dawniej Siemens Enterprise Communications) zapewnia przedsiębiorstwom narzędzia komunikacyjne, które umożliwiają prowadzenie rozmów w różnych kanałach, platformach i mediach mobilnych. Unify dostarcza rozwiązania łączące wiele sieci głosowych, wideo i danych, podłączonych urządzeń i aplikacji w jedną łatwą w użyciu platformę, która umożliwia zespołom współpracę w sposób bezpieczny, efektywny i skuteczny - w każdej chwili i w dowolnej lokalizacji. Rezultatem jest transformacja sposobu komunikacji i współpracy pomiędzy przedsiębiorstwami, która umacnia zbiorowy wysiłek, pobudza firmę, poprawia satysfakcję pracowników i zwiększa wydajność firmy.
https://www.unify.com/us
Alcatel Lucent

Alcatel-Lucent jest wiodącym dostawcą rozwiązań i usług telekomunikacyjnych dla przedsiębiorstw. Produkty oferowane pod marką Alcatel-Lucent Enterprise, są przeznaczone zarówno do przestrzeni biurowych, jak i do pracy w chmurze.
 

jest wiodącym dostawcą rozwiązań i usług telekomunikacyjnych dla przedsiębiorstw. Nasze produkty, oferowane pod marką Alcatel-Lucent Enterprise, są przeznaczone zarówno do przestrzeni biurowych, jak i do pracy w chmurze. - See more at: http://enterprise.alcatel-lucent.com/countrysite/pl/?content=AboutUs&page=overview#sthash.DGa6WVrv.dpuf
jest wiodącym dostawcą rozwiązań i usług telekomunikacyjnych dla przedsiębiorstw. Nasze produkty, oferowane pod marką Alcatel-Lucent Enterprise, są przeznaczone zarówno do przestrzeni biurowych, jak i do pracy w chmurze. - See more at: http://enterprise.alcatel-lucent.com/countrysite/pl/?content=AboutUs&page=overview#sthash.DGa6WVrv.dpuf
http://enterprise.alcatel-lucent.com/countrysite/pl/
Hikvision
Hikvision to czołowy producent systemów z zakresu zabezpieczeń. Szeroka oferta oraz innowacyjne rozwiązania sprawiły, że Hikvision to dzisiaj jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w dziedzinie security.
http://www.hikvision.com/europe/
Famoc
Famoc jest wielofunkcyjnym narzędziem, gwarantującym pełną kontrolę nad firmowymi smartfonami i tabletami. Dzięki niemu firma zabezpiecza się przed wyciekiem ważnych danych a także powoduje wzrost produktywności pracowników. Famoc m.in. daje możliwość zarządzania i zabezpieczenia urządzeń, aplikacji, poczty czy dokumentów.
http://www.fancyfon.pl/
FIbrain
Firma Fibrain to Polski producent i światowy dostawca nowoczesnych systemów teleinformatycznych oraz telekomunikacji światłowodwej.
https://fibrain.pl/
Extreme Networks
Extreme Networks znajduje się w światowej czołówce producentów dostarczających rozwiązań sieciowych oraz z zakresu bezpieczeństwa dla sieci korporacyjnych i ISP. Założona w roku 1996 firma już w rok później, jako swój pierwszy produkt, wprowadziła na rynek gigabitowy przełącznik Ethernet warstwy 3. W sierpniu 2013 r. Extreme ogłosiło przejęcie Enterasys Networks – producenta rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa, kontroli dostępu i zarządzania sieciami.
http://www.extremenetworks.com/
Bomgar
Bomgar jest liderem rozwiązań biznesowych z zakresu Secure Access.
https://www.bomgar.com/
Avaya
Firma Avaya dostarcza najbardziej kompletne portfolio oprogramowania i usług dla centrum obsługi kontaktów wielofunkcyjnych i ujednoliconej komunikacji z zintegrowanymi, bezpiecznymi usługami sieciowymi, oferowanymi w pomieszczeniach, w chmurze lub hybrydzie.
https://www.avaya.com/en/
Virdi
Rozwiązania Virdi to idealne połączenie systemu RCP (Rejestracji Czasu Pracy) oraz systemu Kontroli Dostępu opartego o biometrię, zapewniające skuteczną weryfikację (identyfikację) osób.
http://www.virdi.com.pl/
Planet
Planet  jest jednym z najważniejszych przedsiębiorstw działających w branży technologii sieciowych IP. Wdraża oraz rozwija nowoczesne systemy przesyłania danych, dźwięku i wideo w sieciach przeznaczonych tak dla klientów korporacyjnych jak i dla małych firm i domów. Produkty sieciowe są projektowane tak, aby zaspokoić wszystkie potrzeby klientów, zachowując jednocześnie jak najniższą cenę.
http://planet.pl/
Polycom
Firma Polycom jest liderem w zakresie ujednoliconej współpracy zespołów: obsługi połączeń wideo, połączeń głosowych oraz udostępniania treści.
http://www.polycom.pl/
Jablotron
System JABLOTRON 100 to rewolucyjne i innowatorskie rozwiązanie w zakresie systemów zabezpieczeń obiektów. System alarmowy jest przeznaczony zarówno do małych, średnich jak i dużych obiektów. Może być rozwiązaniem przewodowym, mieszanym lub całkowicie bezprzewodowym. JABLOTRON 100 to połączenie systemu alarmowego z systemem inteligentnego budynku.
http://jablotron100.pl/
Gigaset
Gigaset pro to kompleksowe rozwiązania głosowe, przeznaczone zarówno dla domów oraz małych firm, jak również firm średnich, dużych i zatrudniających ponad 250 pracowników.
Profesjonalne telekonferencje, nowoczesne aparaty, rozwiązania DECT IP oraz coraz popularniejsza (UC) Ujednolicona Komunikacja, to tylko część bogatej oferty.
https://www.gigasetpro.com/pl/home-pl/
Eset
Firma Eset dostarcza skuteczne rozwiązania antywirusowe, wykrywające zarówno znane jak i nowe zagrożenia. Z systemów Eset korzysta na świecie ponad 100 mln klientów, a w samej Polsce, jest około 3,5 mln użytkowników.
http://www.eset.pl/
Metasoft
(...) Nasze podstawowe produkty realizują zadania z zakresu rejestracji rozmów telefonicznych, zapisu i przetwarzania obrazu, ale i nie tylko. W naszych projektach staramy się zawsze łączyć najnowsze technologie informatyczne i osiągnięcia elektroniki w celu tworzenia funkcjonalnych i efektywnych rozwiązań.(...)
http://www.metasoft.pl/pl/index.html
Huawei Enterprise
Firma Huawei Enterprise oferuje szeroki wachlarz innowacyjnych produktów i rozwiązań dla infrastruktury teleinformatycznej w przemyśle
i u klientów korporacyjnych na całym świecie.
http://e.huawei.com/pl/
Roger
Firma Roger zajmuje się projektowaniem oraz produkcją urządzeń elektronicznych z branży zabezpieczeń. Najbardziej znane na rynku urządzenia producenta Roger, służą do elektronicznej kontroli dostępu.
http://www.roger.pl/pl/
Yealink
Yealink jest globalnym producentem telefonów bezprzewodowych DECT, telefonów IP a także  telefonów konferencyjnych oraz systemów wideokonferencyjnych.
http://www.yealink.pl/