Historia

     Naszą działalność definiujemy poprzez wieloletnie doświadczenie w branży usług informatycznych oraz telekomunikacyjnych. O tym, jak bardzo rozwinęliśmy się przez ostatnie 20 lat, by zapewnić Państwu najlepsze rozwiązania na rynku, świadczy długa lista naszych osiągnięć.

1987

Zakład Usług Teletechnicznych Stanisław Lichwa rozpoczyna swoją działalność.

1994

Dokonana zostaje rejestracja spółki cywilnej Delta Telkom. W tym samym roku uzyskujemy autoryzację grupy Siemens Polska.

1999

W odpowiedzi na zwiększające się zapotrzebowanie firmy, dokonujemy zakupu lokalu użytkowego przy ul. Klosego w Zabrzu.

2002

Spółka Delta Telkom po raz pierwszy zostaje uhonorowana tytułem „SOLIDNA FIRMA”. Potwierdza to stabilną sytuację finansową naszej firmy, realizację założeń Społecznej Odpowiedzialności Biznesu oraz przynależność do grona znanych i cenionych przedsiębiorstw.

2006

Kolejny sukces naszego przedsiębiorstwa – otrzymujemy Złoty Certyfikat programuSOLIDNA FIRMA".

2007

Następne osiągnięcie w dorobku firmy – otrzymujemy certyfikat „Przedsiębiorstwo FAIR PLAY”.

2008

2008 to rok zmian i rozwoju Delta Telkom. Ponownie otrzymujemy certyfikat „Przedsiębiorstwo FAIR PLAY”, a działająca dotychczas jako spółka cywilna, firma, przekształca się w spółkę jawną.
W tym samym roku Delta Telkom tworzy firmę Globalone Sp. z o.o.  dystrybutora Siemens Enterprise z pozostałymi udziałowcami.

2009

W związku z dynamicznym rozwojem Delta Telkom, dokonujemy zakupu budynku oraz  gruntu,  na potrzeby otwarcia nowej siedziby  firmy, przy ulicy Ligockiej w Gliwicach.