Alcatel-Lucent Enterprise
Potrzeby komunikacyjne małego lub średniego przedsiębiorstwa, zatrudniającego do 200 pracowników, mogą obejmować zagadnienia od bezpieczeństwa i mobilności, po współpracę i sieciową dostęp do zasobów sieciowych. Nie jest łatwo znaleźć równowagę pomiędzy napiętym grafikiem z codziennymi zadaniami,  a realizacją miesięcznych celów, nie przekraczając przy tym ograniczonego budżetu na wyposażenie pracowników zdalnych i prowadzenie działalności.Rozwiązania komunikacyjne dla firm muszą być proste, niezawodne i łatwe w użytkowaniu. W obecnych czasach jednak, bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, muszą one doskonale spełniać potrzeby przedsiębiorstw i nadążać za trendami rynkowymi.
Nasze nagradzane produkty dla sektora MŚP pomagają pracownikom w komunikowaniu się ze sobą nawzajem i z klientami, pozwalając na maksymalne wykorzystanie ich wiedzy oraz kręgu znajomych. Zamiast skomplikowanych sieci i wrażliwych systemów stawiamy na prostotę usprawniającą ważne rozmowy, połączenia i usługi, które w odczuwalny sposób pomagają w pracy.
Pakiet OneTouch Suite dla MŚP został stworzony specjalnie z myślą o specyficznych potrzebach małych i średnich przedsiębiorstw. Oferuje on ekonomiczne rozwiązania mobilne, zabezpieczenia i większy komfort użytkowania, pozwalając na koncentrację na rozwoju firmy. 
Pakiet ten bazuje na naszym zaawansowanym serwerze komunikacyjym Omni PCX Office RCE korzystającym z protokołu SIP. Ponadto oferujemy szeroką gamę kompatybilnych produktów dla małych i średnich przedsiębiorstw. Charakterystyka pakietu OpenTouch Suite dla MŚP:

 • Telefony przewodowe/bezprzewodowe oraz aplikacje na komputery zwiększające produktywność
 • System powitalny umożliwiający profesjonalne witanie klientów i zwiększenie ich zadowolenia z obsługi   
 • Rozwiązania ułatwiające pracę zespołową i współpracę  
 • Ulepszone rozwiązania mobilne dla pracowników poza biurem, zapewniające łączność z firmą niezależnie od czasu i miejsca   
 • Infrastruktura sieciowa pozwalająca na oszczędności dzięki połączeniu komunikacji głosowej i obsługi danych w jednym systemie


  Aby poznać szczegóły, prosimy o kontakt:
  tel: 32 2787000
  email: biuro@deltatelkom.pl