Informacje ogólne

Obecnie telekomunikacja w coraz większym  stopniu zależy od rozwiązań informatycznych i zaczyna odgrywać coraz większe znaczenie w   sieciach komputerowych. Uważamy, że ze względu na fundamentalne zmiany, jakie zachodzą w środowisku telekomunikacyjnym, firmy muszą wdrożyć sieci o całkiem nowej architekturze oraz inne nowatorskie rozwiązania.
Według nas zmiany te, niosące w sobie ogromny potencjał innowacyjny, spowodują pojawienie się nowych, atrakcyjnych możliwości ekonomicznych. Spośród wielu obecnie oferowanych systemów na rynku, wybraliśmy dla Państwa te najlepsze, zapewniające wysoką wydajność. Dlatego mamy przyjemność zaprezentowania Państwu centrale firmy Unify oraz PANASONIC, dzięki którym w znacznym stopniu usprawnią Państwo dotychczasowy system łączności.

Chcielibyśmy zaznaczyć, iż oferowane przez nas systemy to nowoczesne centrale i serwery telekomunikacyjne, zaspokajające potrzeby każdego Klienta, pozwalają wykorzystać najnowocześniejsze rozwiązania systemowe transmisji głosu i danych, także z wykorzystaniem transmisji w sieciach IP. Kombinacja technologii IP i TDM oraz możliwość stworzenia wielokomórkowej łączności bezprzewodowej czyni system elastycznym i wpływa w znaczący sposób na obsługę klienta oraz wizerunek firmy. Ważnym aspektem jest również fakt, że nasze systemy prezentują skalowalną, wygodną w obsłudze platformę, łatwą do wykorzystania, w szerokim zakresie obszarów działalności biznesowej oraz zapewniającą w przyszłości możliwość rozbudowy.
 
Rosnąca mobilność i mnogość kanałów komunikacji stwarza konieczność dostosowania infrastruktury teleinformatycznej do nowoczesnego systemu funkcjonowania przedsiębiorstw. W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie, proponujemy innowacyjne rozwiązania zunifikowanej komunikacji (Unified Communiactions). W dzisiejszych czasach dla prowadzenia sprawnego biznesu jest to niezwykle istotny element pracy w firmie i nie tylko, umożliwiający przede wszystkim możliwość komunikacji z każdym i wszędzie, dostęp do zasobów firmowych z każdego miejsca na świecie oraz bogactwo funkcjonalności, których nie zapewni nigdy tradycyjna sieć telekomunikacyjna. Funkcje zunifikowanej komunikacji, umożliwiające współpracę całej firmy, to dopiero początek. Prawdziwa siła UC - oraz następny etap ewolucji - leży w fundamencie.
Aby mogli się Państwo przekonać o wielkim potencjale UC, zapraszamy na prezentację, która pozwoli Państwu spojrzeć na systemy komunikacyjne z zupełnie nowej strony. W celu ustalenia terminu prezentacji prosimy o kontakt:

Aby poznać szczegóły, prosimy o kontakt:
tel: 32 2787001
email: biuro@deltatelkom.pl