Informacje ogólne

Urządzenia i systemy technicznego zabezpieczenia mienia obiektów stanowią dzisiaj dynamicznie rozwijający się dział techniki, zastosowanie, którego obejmuje wciąż rozszerzające się obszary życia społecznego.

Rozwój ten otwiera dla klientów zupełnie nowe możliwości, ale też i wyzwania szczególnie względem właściwego doboru dostawców według wymagań, którym podołać mogą tylko firmy o znacznym potencjale i doświadczeniu.

Dzięki naszemu doświadczeniu oraz bliskiej współpracy z wiodącymi producentami zabezpieczeń możemy zaproponować Państwu właściwie wszystko, co jest dostępne w Polsce i na rynkach światowych. Elementy wchodzące w skład instalowanych systemów posiadają wymagane atesty i certyfikaty gwarantując najwyższą jakość i niezawodność.

Specjal
izujemy się w następujących systemach :

• Systemy telewizji przemysłowej - CCTV
• Systemy kontroli dostępu - KD
• Systemy sygnalizacji włamania i napadu - SSWiN
• Systemy rejestracji czasu pracy – RCP

Zatrudniamy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem posiadający odpowiednie kwalifikacje zawodowe w zakresie projektowania systemów zabezpieczeń technicznych w klasie SA4 certyfikaty CNBOP oraz licencje pracownika ochrony technicznej II stopnia. Swoją wiedzę stale doskonalą na kursach i szkoleniach organizowanych przez producentów i dystrybutorów oferowanego sprzętu.

Oferujemy Państwu kompleksową obsługę zakresie w/w wymienionych systemów poprzez projekt, dostawę, instalację oraz serwis.